svatá ctverice – 4some
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

All American Bikini Car Wash – Sexy Comedy 2019 Full Movie | New Hollywood Movies 2019

Cancel
Turn Off Light
Auto Next
Theater
0 Comments

svatá ctverice – 4some

Hrdinové Svaté čtveřice, kolegové elektrikáři Ondra (Hynek Čermák) a Vítek (Jiří Langmajer), dostanou nabídku na exotickou „brigádu” na karibském ostrově, kde hurikán poničil elektrické vedení. Ondra s Vítkem jsou kamarádi a navíc sousedi z dvojdomku, ve kterém oni a jejich rodiny žijí v naprosté harmonii. Jejich manželky, Dita (Viktorie Čermáková) a Marie (Marika Procházková), se mají rády, Ondrovi dospívající synové chodí s Vítkovými dospívajícími dcerami, prostě všeobjímající idyla, kterou narušuje jediná věc. V úvodu zmíněná postelová nuda. Když tedy osud hodí mužům rukavici v podobě zahraniční služební cesty, zvednou ji i ženy a do Karibiku je doprovodí. A právě tam, v exotickém ráji, se v jejich hlavách zrodí plán, po kterém už jejich sexuální život nebude nikdy stejný. A nudný.

Two ostensibly ordinary middle-aged couples, Marie and Vitek, and Dita and Ondra, are linked by more than just a lifelong friendship, a shared house in a small town and same-aged adolescent children: they are linked by love. Both men, Ondra and Vitek, who are work colleagues, sincerely love their wives, but they both also harbor a secret yearning for the other’s wife. When, by a stroke of fortune, the foursome finds themselves on an almost uninhabited island in the Caribbean, it’s just a matter of time before their long-suppressed feelings come out.

Fifty Shades of Grey
The worldwide phenomenon comes to life in Fifty Shades of Grey, starring Dakota Johnson and Jamie Dornan in the iconic roles of Anastasia Steele and Christian Grey.
watch now: https://amzn.to/2QfuHBD